Okres Jihlava
Obce okresu podle veřejných dat. Vyberte obec a uvidíte, jak se v ní bydlí.
- Obyvatel (sčítání 2021): 111 324
- Obcí: 123
- 62 % adres v částech obce, kam zasahuje záplavové území Q100
- Orientační cena bytů: kolem 61 475 Kč/m²
| Obec | Obyvatel | Adresy v dosahu Q100 | Škol |
|---|---|---|---|
| Jihlava | 50 523 | 66 % | 66 |
| Třešť | 5 451 | 70 % | 7 |
| Telč | 5 151 | 12 % | 8 |
| Polná | 5 089 | 55 % | 10 |
| Brtnice | 3 712 | 82 % | 4 |
| Luka nad Jihlavou | 2 958 | 75 % | 4 |
| Batelov | 2 276 | 50 % | 2 |
| Kamenice | 1 896 | 25 % | 3 |
| Dobronín | 1 800 | 67 % | 2 |
| Kněžice | 1 321 | 100 % | 2 |
| Velký Beranov | 1 244 | 43 % | 2 |
| Dolní Cerekev | 1 218 | 100 % | 2 |
| Stonařov | 1 070 | 50 % | 2 |
| Vyskytná nad Jihlavou | 917 | 75 % | 2 |
| Kostelec | 900 | 100 % | 3 |
| Mrákotín | 846 | 50 % | 2 |
| Puklice | 829 | 50 % | 2 |
| Nová Říše | 811 | 100 % | 2 |
| Hodice | 682 | 100 % | 2 |
| Větrný Jeníkov | 620 | 50 % | 2 |
| Krahulčí | 612 | 100 % | 2 |
| Stará Říše | 600 | 50 % | 2 |
| Malý Beranov | 568 | 100 % | 1 |
| Jamné | 555 | 67 % | 1 |
| Horní Dubenky | 550 | 67 % | 5 |
| Cejle | 516 | 67 % | 2 |
| Ždírec | 496 | 100 % | 1 |
| Hybrálec | 474 | 0 % | 0 |
| Dušejov | 463 | 0 % | 3 |
| Střítež | 457 | 50 % | 1 |
| Rantířov | 456 | 100 % | 1 |
| Smrčná | 455 | 0 % | 0 |
| Rančířov | 452 | 100 % | 0 |
| Kozlov | 450 | 100 % | 2 |
| Zhoř | 426 | 0 % | 2 |
| Vysoké Studnice | 407 | 100 % | 1 |
| Bítovčice | 403 | 100 % | 1 |
| Rohozná | 397 | 0 % | 0 |
| Pavlov | 393 | 67 % | 3 |
| Dlouhá Brtnice | 372 | 0 % | 2 |
| Růžená | 331 | 0 % | 2 |
| Brzkov | 304 | 0 % | 2 |
| Vílanec | 304 | 50 % | 0 |
| Sedlejov | 294 | 100 % | 1 |
| Bílý Kámen | 289 | 0 % | 0 |
| Čížov | 286 | 67 % | 0 |
| Dobroutov | 282 | 0 % | 0 |
| Měšín | 266 | 0 % | 0 |
| Záborná | 254 | 0 % | 0 |
| Suchá | 250 | 100 % | 0 |
| Jezdovice | 236 | 100 % | 0 |
| Řásná | 236 | 0 % | 0 |
| Nevcehle | 225 | 100 % | 1 |
| Radkov | 224 | 100 % | 1 |
| Zbilidy | 220 | 100 % | 0 |
| Dvorce | 215 | 100 % | 0 |
| Šimanov | 215 | 100 % | 0 |
| Ústí | 210 | 100 % | 0 |
| Panenská Rozsíčka | 206 | 100 % | 0 |
| Mysliboř | 204 | 0 % | 0 |
| Opatov | 198 | 100 % | 0 |
| Krasonice | 197 | 100 % | 0 |
| Cerekvička-Rosice | 196 | 50 % | 0 |
| Nadějov | 192 | 0 % | 0 |
| Jihlávka | 188 | 100 % | 0 |
| Plandry | 187 | 100 % | 0 |
| Markvartice | 180 | 0 % | 0 |
| Dudín | 175 | 50 % | 0 |
| Knínice | 175 | 50 % | 0 |
| Arnolec | 174 | 100 % | 0 |
| Kamenná | 173 | 100 % | 0 |
| Hladov | 170 | 0 % | 0 |
| Jersín | 167 | 100 % | 1 |
| Stáj | 167 | 0 % | 0 |
| Boršov | 158 | 0 % | 0 |
| Mirošov | 158 | 0 % | 0 |
| Třeštice | 156 | 100 % | 0 |
| Věžnice | 148 | 100 % | 0 |
| Hojkov | 145 | 0 % | 0 |
| Kaliště | 144 | 100 % | 1 |
| Milíčov | 138 | 0 % | 0 |
| Rozseč | 137 | 0 % | 0 |
| Věžnička | 134 | 100 % | 0 |
| Hubenov | 133 | 100 % | 0 |
| Dyjice | 131 | 100 % | 0 |
| Rybné | 126 | 100 % | 0 |
| Hostětice | 124 | 0 % | 0 |
| Urbanov | 121 | 100 % | 1 |
| Kalhov | 120 | 100 % | 0 |
| Panské Dubenky | 120 | 100 % | 0 |
| Bohuslavice | 118 | 0 % | 0 |
| Mysletice | 118 | 0 % | 0 |
| Ježená | 112 | 100 % | 0 |
| Vystrčenovice | 112 | 100 % | 0 |
| Černíč | 111 | 100 % | 0 |
| Žatec | 110 | 100 % | 0 |
| Hrutov | 104 | 100 % | 0 |
| Zbinohy | 100 | 100 % | 0 |
| Dolní Vilímeč | 99 | 100 % | 0 |
| Brtnička | 97 | 0 % | 0 |
| Doupě | 96 | 100 % | 0 |
| Lhotka | 94 | 0 % | 0 |
| Strachoňovice | 93 | 100 % | 0 |
| Vanov | 89 | 0 % | 0 |
| Horní Myslová | 88 | 100 % | 0 |
| Jindřichovice | 88 | 100 % | 0 |
| Řídelov | 86 | 100 % | 0 |
| Olšany | 84 | 100 % | 0 |
| Otín | 83 | 0 % | 0 |
| Zvolenovice | 80 | 0 % | 0 |
| Borovná | 77 | 100 % | 0 |
| Švábov | 75 | 100 % | 0 |
| Kostelní Myslová | 73 | 100 % | 0 |
| Klatovec | 71 | 0 % | 0 |
| Volevčice | 68 | 0 % | 0 |
| Ořechov | 66 | 100 % | 0 |
| Olší | 65 | 0 % | 0 |
| Sedlatice | 56 | 0 % | 0 |
| Zdeňkov | 48 | 0 % | 0 |
| Zadní Vydří | 46 | 0 % | 0 |
| Svojkovice | 43 | 100 % | 0 |
| Vápovice | 40 | 100 % | 0 |
| Vanůvek | 35 | 50 % | 0 |
Podíl adres v základních sídelních jednotkách, do kterých zasahuje záplavové území Q100.